Oryginalny klasyczny VW garbus do ślubu

 • 600.00 PLN
 • Opublikowano: 07/12/2014
 • Zmodyfikowano: 29/12/2018
  • Częstochowa, śląskie, Poland

Volkswagen 1303 "Garbus" z 1973 roku, został gruntownie odrestaurowany w latach 2010-2011. Prace obejmowały zakres blacharski, lakierniczy, mechanikę i renowacje wnętrza z wykonaniem całej nowej tapicerki. Wszystkie prace wykonane zostały przez wyspecjalizowane warsztaty działające w zakresie renowacji samochodów zabytkowych ze specjalizacja Volkswagen. Użyte części są w większości oryginalne. Kolor samochodu jest zgodny ze specyfikacja producenta (w takim kolorze wyjechał z fabryki) Dzięki tym pracom oddajemy w ręce nowożeńców niepowtarzalny samochód, który w subtelny i stylowy sposób podkreśli ten jedyny, wyjątkowy dzień.

VW Garbus z kierowcą do Ślubu - Częstochowa
Proponujemy wynajem z szoferem, ktory w sposob elegancki i profesjonalny zawiezie Was we wskazane miejsca, lub do samodzielnej jazdy. Bez wzgledu na wybrana opcje wynajmu, oraz czas trwania, na terenie Czestochowy i najblizszej okolicy cena pozostaje niezmienna i wynosi 600zl. Dojazd do bardziej oddalonych miejscowosci ustalamy indywidualnie. Dekoracje samochodu mozemy wykonac we wlasnym zakresie, wedlug sugestii i na koszt wynajmujacych lub podstawic samochod we wskazane miejsce jesli zrobicie to sami. Dekoracja nie moze zawierac elementow, ktore mogly by uszkodzic powloke lakiernicza. Tabilce z napisem "Mloda Para" zapewniamy w cenie wynajmu. Wszystkie inne opcje pozostawiamy w gestii Pary Młodej.

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Volkswagen Karmann Ghia do ślubu

  Volkswagen Karmann Ghia do ślubu

  Gdańsk (pomorskie) 02/11/2020 800.00 PLN

  Cześć! Jeśli chciałybyście pojechać do ślubu nietuzinkowym klasykiem to polecam Wam auto od Wedding Wagen. To Volkswagen Karmann Ghia z 1971 roku - auto, które pojawiło się w takich kultowych filmach jak Kill Bill, Zodiak czy Pewnego razu w Hollywood...

 • Garbus do Ślubu

  Garbus do Ślubu

  Maków Mazowiecki (mazowieckie) 07/10/2016 750.00 PLN

  Witam serdecznie wszystkich nowożeńców, Chcecie Państwo pojechać do ślubu kultowym samochodem jakim jest Garbusem w kolorze pięknej zieleni :-) ?? Zadzwońcie ustalimy wszystkie szczegóły. Cena za godzinę - do negocjacji lub cena za całą uroczystość 7...

 • GARBUS DO ŚLUBU

  GARBUS DO ŚLUBU

  Częstochowa (śląskie) 19/08/2015 450.00 PLN

  Mój egzemplarz został wyprodukowany w Meksyku i odrestaurowany przez ze mnie 2 lata temu. Wszystkie elementy w moim Garbusie są oryginalne. Nowy lakier, tapicerka oraz wszystkie elementy chromowane sprawiają, iż samochód prezentuję się wyjątkowo .

---