Zabytkowy Pininfarina 124 Spider do ślubu Podziel się

  • 750.00 PLN
  • Published date: 17/11/2014
    • Kraków, małopolskie, Poland

Samochód, w tak szczególnym, niezwykłym i nadzwyczajnym dniu jak ślub musi być wyjątkowy, elegancki i widoczny. Jesteśmy w stanie to Państwu zagwarantować.

Pragniemy zaoferować Państwu wynajem pięknego, zabytkowego samochodu Pininfarina Spider 124.

Charakterystyczna, sportowa linia nadwozia, karoseria w kolorze czerwonym z chromowanymi zderzakami czy piękne felgi zdecydowanie wyróżniają ten samochód z pośród innych. Wnętrze, do wykończenia którego wykorzystano szlachetne materiały jak skóra w kremowym kolorze i naturalne drewno sprawiają, że samochód prezentuje się nietuzinkowo, elegancko i efektownie. Samochód został wpisany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie do Centralnego Rejestru Dóbr Kultury.

Pininfarina Spider 124 to samochód dwuosobowy, który bardzo dobrze się prowadzi. Posiada składany dach, więc nadaje się także na niepogodę.

Oferujemy wynajem samochodu w województwie małopolskim i śląskim. Istnieje możliwość obsługi uroczystości poza granicami tych dwóch województw.

Cena usługi to 750 pln za 3h. Każda kolejna godzina wynajmu to koszt 250 pln.

Wynajmujemy również samochód na sesje fotograficzne, wynajem do filmu, teledysku, reklamy czy inne uroczystości o podniosłym charakterze.W celu ustalenia rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny: 792 028 424 lub e-mail [email protected]


Ślub:
Wieczór kawalerski/panieński:
Studniówka:
Sesja zdjęciowa:
Plan filmowy:
Przejażdżka:
Telefon: 792028424

Podobne ogłoszenia

---